نخستین بازی رایانه‌ای تخصصی در حوزۀ سبک زندگی اسلامی ایرانی توسط پارک علم وفناوری قم به بازار عرضه شد

۲۸ تیر ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۰ کد : ۱۵۰۸۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۵
بازی رایانه‌ای ماجراجویانۀ «سفر جنجالی»، نخستین بازی رایانه‌ای تخصّصی در حوزۀ سبک زندگی اسلامی ایرانی توسط شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی مستقر در پارک علم و فناوری استان قم به بازار ...
نخستین بازی رایانه‌ای تخصصی در حوزۀ سبک زندگی اسلامی ایرانی توسط پارک علم وفناوری قم به بازار عرضه شد
 
 بازی رایانه‌ای ماجراجویانۀ «سفر جنجالی»، نخستین بازی رایانه‌ای تخصّصی در حوزۀ سبک زندگی اسلامی ایرانی توسط شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی مستقر در پارک علم و فناوری استان قم به بازار عرضه شد.
حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی، از آغاز عرضۀ این بازی فاخر و ارزشی خبر داد و گفت: "سفر جنجالی" عنوان رسمی‌ترین بازی رایانه‌ای تولیدشده به منظور معرّفی و نهادینه‌سازی شیوه و سبک اسلامی ایرانی و فرهنگسازی و ترویج اقتصاد دانش بنیان است که داستان آن در یک تمدّن فرضی و بسیار زیبا روی می‌دهد، تمّدنی که از روستا و شهرهایی تشکیل شده و هر یک از آن‌ها دارای اماکن متعدّدی هستند.
مدیر عامل این شرکت فناور در خصوص انگیزۀ‌ ورودی به ساخت بازی‌های رایانه‌ای با محتوای ارزشی گفت: هم‌اکنون در کشور نزدیک به 18 میلیون بازی‌باز (Gamer) داریم که قریب به 2 ساعت از شبانه‌روز را برای بازی وقت می‌گذارند و قاعدتا زمان این افراد در طول ماه با بازی‌هایی پر می‌شود که دشمنان اسلام و انقلاب آن‌ها را به وجود آورده‌‌اند و با توجّه به جذّابیّت‌های فوق‌العاده و تأثیرگذاری مخرّبی که این بازی‌ها دارند، نیاز به حضور مجموعه‌ای در این بخش بود که بتواند هم صاحب نوآوری باشد و هم بتواند کارهای با کیفیتی ارائه دهد.
گفتنی است؛ شرکت رسانه گستر بنیسی  تاکنون موفّق به تولید و تهیّۀ‌ 3 محصول با نام‌های «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و «سفر جنجالی» و دریافت جوایز و مقام‌های استانی، ملّی و بین‌المللی شده است و در پارک علم وفناوری استان قم استقرار دارد.