حضور شرکت فناور دانشگاه سمنان به عنوان تنها شرکت ایرانی در نمایشگاه بین المللی نساجی در ایتالیا

۲۰ دی ۱۳۹۴ | ۰۸:۴۲ کد : ۱۴۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۱
مسئول روابط عمومی دانشگاه سمنان از حضور شرکت فناور پارک علم و فناوری این دانشگاه به عنوان تنها شرکت ایرانی در نمایشگاه بین المللی 2019 ITMA میلان ایتالیا خبر داد .به گزارش روابط عمومی  وزارت ع...
 حضور شرکت فناور دانشگاه سمنان به عنوان تنها شرکت ایرانی در نمایشگاه بین المللی نساجی در ایتالیا
مسئول روابط عمومی دانشگاه سمنان از حضور شرکت فناور پارک علم و فناوری این دانشگاه به عنوان تنها شرکت ایرانی در نمایشگاه بین المللی 2019 ITMA میلان ایتالیا خبر داد .
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ، دکتر احسان برهانی با اعلام این خبر افزود : شرکت صنعتی مهارت سمنان به نمایندگی از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و با حمایت مالی و معنوی این مجموعه، در این نمایشگاه بین المللی حاضر و محصولات و دستاوردهای تولیدی خود در زمینه صنعت نساجی را در معرض دید بازدید کنندگان کشورهای مختلف قرار داد که با استقبال قابل توجه آنان و بازرگانان مواجه شد.
دکتر برهانی با بیان اینکه این نمایشگاه هر چهار سال یکبار در یکی از کشورهای اروپایی برگزار می شود اظهار داشت : این نمایشگاه یکی از نمایشگاه های مهم و معتبر در ارتباط با صنعت نساجی به شمار می رود. 
وی تصریح کرد : در این نمایشگاه، شرکت های بین المللی صاحب نام از کشورهای بلژیک، چین، ایتالیا، آلمان و... ماشین آلات خطوط مقدمات ریسندگی، تابندگی، بافندگی، تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفی و قطعات یدکی و تجهیزات کلیه ماشین آلات نساجی را به نمایش گذاشتند .
مسئول روابط عمومی دانشگاه سمنان خاطر نشان کرد : شرکت صنعتی مهارت سمنان به مدیرعاملی پرویز ذبیحی به عنوان تنها غرفه دار ایرانی باعث افتخار و سربلندی نام ایران و دانشگاه سمنان در این نمایشگاه بین المللی شد.