مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم: از فعالیت فارغ التحصیلان علوم انسانی در زمینه های اقتصادی خبر داد

۰۴ تیر ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۴ کد : ۱۳۶۵۶ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۲
دکتر خسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: درحال حاضر ۴ مرکز رشد علوم انسانی در کشور درحال فعالیت هستند و به زودی یک مرکز رشد جدید نیز راه اندازی خواهد شد. مدیرکل دفتر ب ...
مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم: از فعالیت فارغ التحصیلان علوم انسانی در زمینه های اقتصادی خبر داد
 
دکتر خسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: درحال حاضر ۴ مرکز رشد علوم انسانی در کشور درحال فعالیت هستند و به زودی یک مرکز رشد جدید نیز راه اندازی خواهد شد.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: با راه اندازی مرکز رشد علوم انسانی دانشگاه علامه تعداد مراکز رشد تخصصی کشور در این حوزه به ۵ مرکز افزایش می یابد.
وی با بیان اینکه توجه به علوم انسانی از سیاست های وزارت علوم است، افزود: راه اندازی مراکز رشد علوم انسانی از برنامه های توسعه ای وزارت علوم است و در این راستا برنامه ریزی می کند.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم خاطرنشان کرد: باتوجه به گستردگی فارغ التحصیلان رشته های علوم انسانی در کشور باید بستری فراهم شود تا این فارغ التحصیلان بتوانند در زمینه های اقتصادی فعالیت کنند که راه اندازی مراکز رشد کمک زیادی به این امر می کند.
پیری تاکید کرد: فعالیت در حوزه علوم انسانی تنها مختص مراکز رشد تخصصی در این حوزه نیست و در دیگر مراکز رشد کشور نیز موضوعات مربوط به حوزه علوم انسانی دنبال می شود.