گزارش بازدید مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری از پروژه 5 هکتاری در حال ساخت پارک علم و فناوری استان لرستان

۰۷ مهر ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۹ کد : ۱۳۴۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۲۹۶
در این بازدید دکتر خسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری قرار گرفتن ساختمان جدید پارک علم و فناوری لرستان در بین دانشگاه ها را مزیت و فرصت خوبی دانست و افزود: این ساختمان در بهترین جای ممکن اح...
گزارش بازدید مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری از پروژه 5 هکتاری در حال ساخت پارک علم و فناوری استان لرستان
در این بازدید دکتر خسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری قرار گرفتن ساختمان جدید پارک علم و فناوری لرستان در بین دانشگاه ها را مزیت و فرصت خوبی دانست و افزود: این ساختمان در بهترین جای ممکن احداث شده و تمام نیروهای فکری جامعه در اطراف آن قرار دارند.
همچنین در حاشیه این دیدار وی با بیان اینکه سال گذشته توسط معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حدود ۲۶ میلیارد تومان بین پارک های علم و فناوری کشور توزیع شده است، عنوان کرد: مبلغ خیلی خوبی به پارک لرستان نیز تعلق گرفت که پارک های علم و فناوری این بودجه ها را به صورت وام در اختیار هسته های فناور، شرکت های فناور و شرکت های دانش بنیان قرار می دهند.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: صندوق نوآوری و شکوفایی نیز در سطح ملی یک سری بودجه دارد که به طور مستقیم به شرکت های دانش بنیان اختصاص می یابد.
دکتر پیری بر این نکته تاکید کرد که پارک علم و فناوری لرستان با وجود نوپا بودن، رشد بسیار خوبی تا کنون داشته است.