پارک علم و فناوری خراسان اولین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه مشهد را برگزارمی کند

۰۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۷ کد : ۱۳۲۶ اخبار
تعداد بازدید:۲۹۱
پارک علم و فناوری خراسان با هدف توانمندسازی جوانان، فارغ التحصیلان، دانشجویان و افراد علاقه مند به نوآوری حول چالش های واقعی موجود، اولین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه مشهد را برگزار می کند.به گزار...
پارک علم و فناوری خراسان با هدف توانمندسازی جوانان، فارغ التحصیلان، دانشجویان و افراد علاقه مند به نوآوری حول چالش های واقعی موجود، اولین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه مشهد را برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این رویداد یک برنامه آموزشی و رقابتی حول موضوع برنامه نویسی بر بستر تلفن همراه است که درنهایت قراراست جوانان و دانشجویان علاقه مند به نوآوری بعد از آموزش، به ایده پردازی و ارائه راهکارهای خود پرداخته و محصولات و ایده های جدید خود را پیرو چالشهای واقعی در مشهد ارائه کنند.
چالش های محوری این رقابت بر مبنای مسائل و نیازمندی های واقعی موجود در شهر مشهد انتخاب خواهد شد.
 از اهداف این رویداد می توان به ایجاد توانمندسازی مخاطبین در حوزه های فنی و کسب وکار، ایجاد هیجان کارآفرینی، ایجاد فضای رقابت و توسعه فرهنگ نواوری و ایده پردازی، همچنین ایجاد ارتباط مابین متخصصین فنی ونیازهای بازار و سرمایه گذاران اشاره کرد.
جوایز تیم های برنده دراین رویداد از این قراراست: حمایت توسط مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان، تندیس اولین ماراتن، شش سکه تمام بهارآزادی .
پارک علم و فناوری خراسان این رویداد را با مشارکت سازمان فرهنگی شهرداری مشهد، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه فردوسی و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی برگزارمی کند.
همچنین گواهینامه آموزشی حضور در رویداد با لوگوی پارک علم وفناوری، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه فردوسی مشهد به تمامی شرکت کنندگان اهداخواهد شد.
این رویداد درتاریخ 14 الی 16 بهمن ماه سال جاری برگزارخواهد می شود.
گفتنی است علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس سایت mpm.kstp.ir مراجعه کنند.