فراخوان دوره آموزشی مهندسی خلاقیت بر مبنای الگوی TRIZ

۲۲ آذر ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۳ کد : ۱۳۰۶۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۱
پارک علم و فناوری استان همدان به عنوان یکی از اعضاء کارگروه کمیته تخصصی آموزش و توانمندسازی منابع انسانی پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری کشور و یکی از مجریان دوره های آموزشی جهت پارک ها و مراکز رشد ع...
فراخوان دوره آموزشی مهندسی خلاقیت بر مبنای الگوی TRIZ
پارک علم و فناوری استان همدان به عنوان یکی از اعضاء کارگروه کمیته تخصصی آموزش و توانمندسازی منابع انسانی پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری کشور و یکی از مجریان دوره های آموزشی جهت پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری کشور با هدف ارتقاء توان تخصصی مدیران و کارشناسان پارک ها و مراکز رشد دوره آموزشی با عنوان مهندسی خلاقیت بر مبنای الگوی TRIZ را در سطح عمومی در روز چهارشنبه 2 دی ماه برگزار می نماید. لذا در صورت تمایل جهت ثبت نام و حضور در دوره آموزشی مذکور، فرم ثبت نام را تا تاریخ 29/9/1394 به دبیرخانه آموزش پارک علم و فناوری استان همدان ارسال فرمائید.
زمان برگزاری: روزهای ساعت برگزاری 8 الی 12 و 13 الی 16 به مدت 8 ساعت
مکان برگزاری: پارک علم و فناوری استان همدان
ثبت نام: پس از تکمیل فرم ثبت نام بارگذاری شده در وب سایت و واریز مبلغ 700.000 ریال به حساب شماره  2413058638 بنام درآمدهای اختصاصی غیر قابل برداشت پارک علم و فناوری استان همدان نزد بانک تجارت، فرم ثبت نام و رسید پرداخت هزینه را با ذکر نام متقاضی به دبیرخانه به نمابر شماره 38270280-081 یا به آدرس پست الکترونیکی stpeducation@hstp.ir  ارسال نمایند.
توضیح: هزینه ثبت نام شامل حضور درکارگاه آموزشی، بسته آموزشی، پذیرایی، ناهار و گواهینامه حضور خواهد بود.
در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر می¬توانید با شماره 38320502-۰81داخلی 13 تماس حاصل نمائید.