صندوق کارآفرینی امید از شرکت‌های پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری حمایت می‌کند

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۶ کد : ۱۲۷۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۹
مرتضی لیریایی مدیر صندوق کارآفرینی امید طی بازدیدی که از پارک علم و فناوری استان چهار محال و بختیاری استان داشت گفت: صندوق کارآفرینی امید از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان حمایت می‌ ...
صندوق کارآفرینی امید از شرکت‌های پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری حمایت می‌کند
 
مرتضی لیریایی مدیر صندوق کارآفرینی امید طی بازدیدی که از پارک علم و فناوری استان چهار محال و بختیاری استان داشت گفت: صندوق کارآفرینی امید از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان حمایت می‌کند.
وی اظهار کرد: تعامل صندوق کارآفرینی امید و پارک علم و فناوری استان منجر به تولید، اشتغال و حرکت به سمت سیاست های اقتصاد مقاومتی خواهد شد.
لیریایی افزود: در سال گذشته بیش از 160 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در اختیار کارآفرینان استان شامل مشاغل خانگی، خود اشتغالی، طرح‌های تعاونی  و برندسازی قرار گرفته است.
در این بازدید دکتر اسماعیل پیرعلی رییس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری در مورد اشتغال ایجاد شده توسط شرکت‌های مستقر در این مجتمع کارگاهی را 35 نفر عنوان و تصریح کرد: در صورت حمایت از شرکت‌های مستقر در این مجتمع این تعداد اشتغال به 60 نفر افزایش خواهد یافت.
گفتنی است مجتمع کارگاهی پارک علم و فناوری استان در مساحت سه هزار و 800 مترمربع و زیربنای دو هزار و 100 مترمربع تجهیز و در اختیار شرکت‌های فناور، دانش بنیان قرار گرفته است