بازدید معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم به همراه مدیران کل معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم از کارخانجات گروه مپنا

۰۹ دی ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۶ کد : ۱۲۳۱ اخبار
تعداد بازدید:۲۹۶
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم ، به همراه  مدیران کل معاونت  پژوهش و فناوری وزارت علوم، روسای پژوهشگاههای مواد و انرژی و صنایع  رنگ و پژوهش  و تعدادی از اعضای هیئت علمی رشته های ...
 بازدید معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم به همراه مدیران کل معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم از کارخانجات گروه مپنا
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم ، به همراه  مدیران کل معاونت  پژوهش و فناوری وزارت علوم، روسای پژوهشگاههای مواد و انرژی و صنایع  رنگ و پژوهش  و تعدادی از اعضای هیئت علمی رشته های مکانیک و برق از کارخانجات گروه مپنا بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای  این بازدید دکتر وحید احمدی با  دکتر علی آبادی مدیرعامل و  سایر اعضای هیئت مدیره گروه مپنا دیدار و در جریان فعالیت ها و  عملکرد این شرکت قرار گرفت.
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در ادامه، از بخش های مختلف کارخانجات گروه مپنا شامل سالن اصلی تولید برق و کنترل، سالن تولید توربین های گازی،بخاری و صنعتی ، سالن ماشین های کاری،ریخته گری و  پوشش،سالن اصلی ساخت و مونتاژ  ژنراتور  بازدید کرد.
گفتنی است مپنا، یک بنگاه اقتصادی ایرانی است که به همراه ۳۹ شرکت زیرمجموعه خود، تحت عنوان “شرکت گروه مپنا” در زمینه توسعه و ساخت نیروگاه‌های حرارتی، همچنین اجرای پروژه‌هاى نفت و گاز و حمل و نقل ریلى، به صورت پیمانکار اجرایی کلید در دست (EPC) و سرمایه‌گذاری خصوصی (IPP) فعالیت می‌کند.