سرپرست پارک علم وفناوری کرمانشاه: تا کنون 443 واحد فناوردر این پارک مورد حمایت قرار گرفته اند

۰۲ تیر ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۲ کد : ۱۲۰۶۸ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۳
دکتر معصومه خان احمدی سرپرست پارک علم وفناوری کرمانشاه گفت: با توجه به شناسایی مزیت‌ها در سال جاری برنامه ویژه‌ای برای توسعه فناوری در مناطق مرزی وشهرستان‌های استان داریم. وی اظهار داشت: اصول ا ...
سرپرست پارک علم وفناوری کرمانشاه: تا کنون 443 واحد فناوردر این پارک مورد حمایت قرار گرفته اند
 
دکتر معصومه خان احمدی سرپرست پارک علم وفناوری کرمانشاه گفت: با توجه به شناسایی مزیت‌ها در سال جاری برنامه ویژه‌ای برای توسعه فناوری در مناطق مرزی وشهرستان‌های استان داریم.
وی اظهار داشت: اصول اقتصاد مقاومتی با فعالیت های ذاتی پارک علم و فناوری کرمانشاه کاملا منطبق است.
سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه حمایت های پارک علم وفناوی کرمانشاه از شرکت های دانش بنیان را درراستای اقدامی عملی برای اقتصاد مقاومتی دانست.
دکتر خان احمدی مهمترین برنامه در دستور کار وزارت علوم در رابطه با اقتصاد مقاومتی را جذب سرمایه گذاری خارجی دانست و افزود: برای حمایت از شرکت ها براساس مزیت های آنها برنامه های مشخصی را در نظر داریم که از آن جمله می توان به تاسیس و راه اندازی مرکز رشد کسب و کار اشاره کرد.
وی با اشاره به حضور دو کارگزار خصوصی در حوزه صادرات در پارک علم و فناوری کرمانشاه اظهار داشت : حمایت از توسعه بازارصادرات محصولات دانش بنیان به خصوص در کشور عراق از اولویت های مهم پارک می باشد که بخشی از آن توسط آیین نامه های حمایتی شرکت در نمایشگاه خارجی تحقق می یابد.
سرپرست پارک علم وفناوری کرمانشاه در ادامه  به ایجاد زیر ساخت‌های مناسب مراکز تحت حمایت پارک علم و فناوری کرمانشاه در شهرستان‌های استان نیز اشاره داشت و گفت: امیدواریم بتوانیم در سال جاری با اقدامات  مختلف در کشور عراق جهش قابل ملاحظه ای در صادرات محصولات دانش بنیان داشته باشیم.
دکتر خان احمدی در پایان با اشاره به اینکه از ابتدا تاسیس پارک علم وفناوری کرمانشاه تا کنون 443 واحد در این مرکز مورد حمایت قرار گرفته اند ، افزود: در حال حاضر 298 واحد فناوردر سه بخشICT،کشاورزی وعمومی مشغول به فعالیت هستند.