با حکم وزیر علوم، سرپرست پارک علم و فناوری ایلام منصوب شد

۳۰ دی ۱۳۹۴ | ۰۸:۵۹ کد : ۱۱۹۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۵
دکتر محمد فرهادی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر کامران طاهر پور را به سمت سرپرست پارک علم و فناوری ایلام منصوب کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکت...
 با حکم وزیر علوم، سرپرست پارک علم و فناوری ایلام منصوب شد
دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر کامران طاهر پور را به سمت سرپرست پارک علم و فناوری ایلام منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکتر طاهر پور آمده است: انتظار می رود با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی پارک علم و فناوری ایلام را بر پایه قوانین، سیاست ها و در چارچوب برنامه ها و جایگاه تشکیلاتی مصوب به انجام رسانید .
بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و راهبردی دولت تدبیر و امید و جلب همکاری همه مدیران، اعضای هیئت علمی و کارکنان گرامی، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید . 
همچنین وزیر علوم در نامه جداگانه ای ازخدمات دکتر سجادی فر، سرپرست سابق پارک علم و فناوری ایلام در دوران تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
گفتنی است دکتر طاهرپور عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه ایلام بوده و پیش از این سرپرست آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه بوده است .