با حضور وزیر علوم، طرح فناوری تولید شده در پارک علم و فناوری مازندران رو نمایی شد

۲۸ آذر ۱۳۹۴ | ۰۹:۱۹ کد : ۱۱۸۷ اخبار
تعداد بازدید:۲۷۶
با حضور دکترمحمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، از دستگاه فرکانس تکنولوژی تولید شده در پارک علم و فناوری مازندران رو نمایی شد.به گزارش روابط عمو...
با حضور دکترمحمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، از دستگاه فرکانس تکنولوژی تولید شده در پارک علم و فناوری مازندران رو نمایی شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مدیر طرح فناوران در این خصوص گفت: تکنولوژی six wave یا فرکانس شش گانه دستیابی بزرگ در فناوری است که دارا بسامد های رادیویی چند گانه کنترل شده برای دیاترمی است.
وی لفزود :این دستگاه به روز ترین نوآوری رادیو فرکانس، برای درماتولوژی است که بهترین لیفت و جوان سازی پوست چه در صورت و چه در بدن را به ارمغان آورده است.
وی ادامه داد: همچنین با فرستادن قوی ترین فرکانس های ویژه درلایه های پائین دریافت چربی، لیپو لیز و کاهش چربی ها به سادگی انجام می پذیرد.
آرش رضایی با بیان اینکه فراهم بودن فرکانس های ویژه شده، افزود:  پروب هایب با پلاریته های گوناگون در کنار قدرت بالا، دسترسی پزشک به همه ی لایه های با فتی در پوست، چربی و ماهیچه را فراهم می سازد و کمک شایانی با گرفتن بهترین درمان و رضایت بیماران است.
وی تاکید کرد: این دستگاه همچنین بسیار ایمن بوده و دارای سیستمی کار آمد است و سختگیرانه ترین استاندارد های ایمنی را دارا می باشد که این ویژگی، نگرانی از رخ دادن آسیب های ناخواسته را از میان برمی دارد.