رونمایی از کارتابل الکترونیک محصول پارک علم و فناوری فارس

۱۸ مهر ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۰ کد : ۱۱۷۵۴ اخبار
تعداد بازدید:۲۴۰
جدیدترین محصول شرکت تیکاب با عنوان کارتابل الکترونیک باحضور دکتر سید مهدی نصیری معاون فناوری و نوآوری، دکتر احسان آزادی رئیس مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری فارس، اعضا و جمع زیادی از مشتریان رونمایی و...
رونمایی از کارتابل الکترونیک محصول پارک علم و فناوری فارس
جدیدترین محصول شرکت تیکاب با عنوان کارتابل الکترونیک باحضور دکتر سید مهدی نصیری معاون فناوری و نوآوری، دکتر احسان آزادی رئیس مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری فارس، اعضا و جمع زیادی از مشتریان رونمایی و معرفی شد.
معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فنـاوری فارس در آیین رونمایی کارتابل الکترونیک با بیان اینکه محصولات الکترونیک امروز نقش بسزایی در زندگی جوامع به عهده دارند از تولید و معرفی این محصول ابراز خرسندی و از تیم تحقیقاتی شرکت تیکاب قدردانی کرد.
دکتر نصیری با اشاره به اینکه در آینده‌ای نزدیک شاهد تحولات شگرفی در دنیای الکترونیک خواهیم بود خاطرنشان کرد: خوشبختانه کشور ما جوانان با استعداد و نخبه‌ای دارد و در این زمینه می توان به توانایی‌های آنها افتخار کرد.
برخورداری از سیستم ابری در اجرا، سادگی فرآیندها و همچنین اطلاع‌رسانی لحظه‌ای از جمله ویژگی های این محصول است و پیش بینی می شود این محصول با داشتن قابلیت‌های منحصر به فردی از جمله قابل درک بودن برای همه، ساده بودن فرآیندها و نیز توانایی اطلاع رسانی در سریع ترین زمان ممکن بتواند در ایجاد ارتباط سریع و دوسویه با مشتریان و تاثیر به رابطه مند بودن ارتباط با مشتری و بازار دامن بزند.