رئیس پارک علم و فناوری البرز: فعالیت های دانش بنیان به لحاظ اشتغال زایی بالا بسیار با اهمیت است

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۸ کد : ۱۱۰۲۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۰۳
مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز: در مراسم افتتاح نمایشگاه دائمی فن بازار شرکت های فناور پارک علم و فناوری استان البرز با بیان اینکه فعالیت های دانش بنیان به لحاظ اشتغال زایی بالا بسیار با اهم...
رئیس پارک علم و فناوری البرز: فعالیت های دانش بنیان به لحاظ اشتغال زایی بالا بسیار با اهمیت است
مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز: در مراسم افتتاح نمایشگاه دائمی فن بازار شرکت های فناور پارک علم و فناوری استان البرز با بیان اینکه فعالیت های دانش بنیان به لحاظ اشتغال زایی بالا بسیار با اهمیت است، اظهار داشت: همچنین بهره وری در این حوزه قابل توجه است.
وی افزود: مجموعه علم و فناوری استان از این منظر هم می تواند اشتغال زایی مناسبی برای فارغ التحصیلان در سطح استان داشته باشد و هم به لحاظ اقتصادی یک مرکز اقتصادی قوی و توجیه پذیر است.
مهندس ربانی خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه پارک علم و فناوری البرز در کشور در بسیاری از شاخص ها از رتبه خوبی برخوردار است، از نظر بودجه وضعیت نامناسبی دارد و امکان توسعه این میزان پتانسیل، با بودجه کم ممکن نخواهد بود.
رئیس پارک علم و فناوری البرز از مقامات استانی و کشوری درخواست نمود که در فصل تصویب بودجه، توجه ویژه‌ای به این پارک داشته باشند و تصریح کرد: با افزایش بودجه، بهره‌وری توانمندی‌های پارک چندین برابر خواهد بود.