رئیس پارک علم و فناوری مازندران: ترویج فرهنگ فنّاوری در جامعه نیازمند فعالیت روابط عمومی است

۳۰ تیر ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۶ کد : ۱۰۸۷۶ اخبار
تعداد بازدید:۲۹۶
دکتر معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران در نشست مدیران روابط عمومی پارک های علم و فناوری کشور که به همت پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد گفت: توسعه پارک های علم و فناوری، شرکت های ...
رئیس پارک علم و فناوری مازندران: ترویج فرهنگ فنّاوری در جامعه نیازمند فعالیت روابط عمومی است
 
دکتر معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران در نشست مدیران روابط عمومی پارک های علم و فناوری کشور که به همت پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد گفت: توسعه پارک های علم و فناوری، شرکت های دانش بنیان و به طور کلی فرهنگ فناوری نیازمند فعالیت جدی روابط عمومی این مراکز است.
وی افزود: علیرغم پیشرفت هایی که در سال های اخیر در زمینه غلبه گفتمان فنّاوری در جامعه داشته ایم، هنوز  در بخش هایی از عموم مردم، دانشگاهیان ، مدیران اجرایی و سیاستگذاران، هنوز آشنایی کافی با ماموریت پارک های علم و فناوری ندارند.
رئیس پارک علم و فناوری مازندران اظهار داشت: روابط عمومی پارک های علم و فناوری باید طوری فعالیت ترویجی و اطلاع رسانی در خصوص اهداف ایجاد و مزایای پارک های علم و فناوری در جامعه انجام دهند تا تصمیم گیران برنامه های مترقّی تری را برای این موسسات در نظر بگیرند.
دکتر معتمد زادگان تاکید کرد: حتی در بخش خصوصی نیز، آشنایی با دانشگاهها بسیار بیشتر از پارک های علم و فناوری است که این موضوع ضرورت فعالیت بیشتر از سوی روابط عمومی این مراکز را تقویت می کند.