دیدار مدیر کل امور فناوری با هیات فناوری کشور ایتالیا

۲۲ دی ۱۳۹۴ | ۱۶:۰۲ کد : ۱۰۷۴۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۰۵
دکتر  خسرو پیری مدیر کل امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هیاًت فناوری از کشور ایتالیا دیدار کرد. در این دیدار که در دفتر برنامه ریزی امور فناوری این وزارتخانه برگزار شد، دکتر پیری ضمن ...
دیدار مدیر کل امور فناوری با هیات فناوری کشور ایتالیا
دکتر  خسرو پیری مدیر کل امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هیاًت فناوری از کشور ایتالیا دیدار کرد. در این دیدار که در دفتر برنامه ریزی امور فناوری این وزارتخانه برگزار شد، دکتر پیری ضمن اشاره به سابقه همکاری خوب بین دو کشور، بر گسترش و ادامه همکاری های دو کشور در حوزه فناوری تاکید کرد.
وی افزود: با توجه به تفاهم نامه های منعقد شده بین دو کشور در سطح وزارت خانه های دو طرف، نیازی به انعقاد تفاهم نامه جدید نمی باشد، لذا برای ادامه همکاری های فناوری بین دو طرف نیاز به چارچوبی برای همکاری است.
در ادامه آقای گوییدو ناسیمبنی مدیر مرکز تحقیقات و انتقال فناوری ایتالیا به ارائه پتانسیل و توانایی های مرکز مذکور پرداخت و همچنین آقای ماسیمیلیانو رودلا نماینده پارک علمی اَرِا به توانایی ها و پتانسیل های پارک مذکور پرداخت.
در پایان مدیر کل امور فناوری بر لزوم چارچوب همکاری بین پارک های علمی بزرگ ایران و ایتالیا، ایجاد ارتباط بین شرکت های ایرانی و ایتالیایی و مشخص نمودن اولویت های همکاری اشاره کرد.