دیدار رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و استاندار این استان

۰۱ آبان ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۰ کد : ۱۰۶۷۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۶
دکتر اسماعیل پیرعلی به منظور طرح پاره ای از مشکلات و پیگیری های مربوط به پارک علم و فناوری با استاندار استان ملاقات نمود. در این دیدار دکتر پیرعلی ضمن تقدیر از حمایت های صورت گرفته در خصوص واگذاری زمی...
دیدار رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و استاندار این استان
دکتر اسماعیل پیرعلی به منظور طرح پاره ای از مشکلات و پیگیری های مربوط به پارک علم و فناوری با استاندار استان ملاقات نمود.
در این دیدار دکتر پیرعلی ضمن تقدیر از حمایت های صورت گرفته در خصوص واگذاری زمین به مجتمع پارک علم و فناوری استان از آغاز عملیات خاک برداری و تسطیح این پروژه خبر داد و افزود این پروژه جهت تکمیل شدن هم نیاز به اعتبارات ملی و هم اعتبارات استانی دارد که با توجه به جدول 14 پیوست قانون بودجه سال 95 نیاز به پیگیری از طریق دفتر تلفیق بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور است.
 رئیس پارک علم و فناوری استان در رابطه با معرفی ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری در حوزه امور بین الملل و به منظور فراهم آوردن زمینه صادرات به کشور همسایه از دعوت از سفیر کشور عراق به همراه رایزن اقتصادی و علمی به استان خبرداد.
قاسم سلیمانی استاندار چهارمحال و بختیاری از فعالیت های صورت گرفته در پارک علم و فناوری استان طی یک سال گذشته تقدیر کرد و قول مساعد داد که از محل اعتبارات عمرانی استان ماده 80 ، مبلغی را به پروژه مجتمع پارک علم و فناوری استان اختصاص دهد و از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور پیگیر اختصاص اعتبارات ملی به پروژه مذکور باشند.
وی همچنین از ایجاد زمینه ملاقات با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد و افزود با توجه به اعتبارات این معاونت این دیدار می تواند در حمایت از تجاری سازی محصولات شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری موثر باشد.
قاسم سلیمانی تاکید کرد هفته پژوهش و فناوری فرصت مناسبی جهت بازدید از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و فناور استان است که در این راستا برنامه ریزی صورت خواهد گرفت.