دیدار رئیس پارک علم و فناوری استان همدان با مدیر دفتر سرمایه گذاری این استان

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۳ کد : ۱۰۱۷۹ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۶
جلسه ای در روز سه شنبه مورخ 23/6/1395 در محل دفتر حمایت از سرمایه گذاری استان با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان همدان و مدیر دفتر سرمایه گذاری استان همدان برگزار شد. دکتر کزازی رئیس پارک علم و فناو...

جلسه ای در روز سه شنبه مورخ 23/6/1395 در محل دفتر حمایت از سرمایه گذاری استان با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان همدان و مدیر دفتر سرمایه گذاری استان همدان برگزار شد.
دکتر کزازی رئیس پارک علم و فناوری استان همدان با توجه به توانمندی ها و قابلیت های استان همدان در عرصه های مختلف برای آمادگی همه جانبه پارک علم و فناوری استان همدان در خصوص سرمایه گذاری مبتنی بر دانش در حوزه های صنعت کشاورزی معادن و گردشگری تاکید نمود و بر فراهم نمودن زمینه انجام همکاری-های مشترک با دفتر سرمایه گذاری استان همدان جهت تسهیل و تسریع سرمایه‌گذاری داخلی در راستای تجاری سازی و ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری جهت ایده‌ها و طرح‌های فناورانه و نوآورانه و کمک به توسعه محصول و گسترش سهم بازار با انجام سرمایه گذاری‌های مناسب در طرح‌های دانش بنیان و فناورانه، حمایت و ترویج تفکر و اندیشه سرمایه‌گذاری و مساعد نمودن محیط و فضای سرمایه‌گذاری، شناسایی و معرفی طرح‌های با قابلیت تجاری سازی به سرمایه‌گذاران تاکید کرد.
در ادامه آقای دکتر موسوی مدیر دفتر سرمایه گذاری استان همدان ضرورت همکاری این دفتر با پارک علم و فناوری در زمینه های مختلف سرمایه گذاری در استان با اولویت طرح های دانش بنیان تاکید نمودند .